OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

PRO RODIČE SAMOŽIVITELE - OBĚDY DĚTEM V NOUZI

Současná epidemie onemocnění COVID-19 zasáhla do rodinných rozpočtů, mnozí rodiče nemohou dosáhnout standardního příjmu, mnohým není ani umožněno chodit do zaměstnání a generovat příjem jako obvykle. Jednou z nejohroženějších skupin jsou osamocené matky a otcové, kteří jsou na péči o své děti sami a procházejí těžkou životní situací.  

Náš projekt OBĚDY DĚTEM V NOUZI nabízí pomoc neúplným rodinám s nezletilými dětmi ve finanční nouzi, do které se dostaly právě v souvislosti s pandemií koronaviru. Pomoc je určena rodičům samoživitelům postiženým výrazným snížením příjmů, kterým hrozí, že nebudou mít dostatek finančních prostředků na zajištění jedné ze základních potřeb svých dětí - a to plnohodnotné stravy.

Pokud se právě Vy a Vaše děti nacházíte v této situaci, kdy v důsledku koronavirové krize nemůžete svým dětem zajistit plnohodnotný oběd, rádi Vám, prostřednictvím našeho projektu, zajistíme ZDARMA obědy pro Vaše děti, které jsou s láskou připravovány spřátelenými restauračními zařízeními. Stačí se jen přihlásit do naší výzvy a obědy Vašim dětem milerádi zajistíme. Věříme, že když se takto všichni spojíme a pomůžeme si navzájem, budeme tak silnější a vše šťastně překonáme!  

Milí rodiče samoživitele z Jesenicka, pro příhlášení dítěte/dětí do projektu Obědy dětem v nouzi vyplňte přihlašovací formulář:

Abychom vás mohli zařadit do projektu OBĚDY DĚTEM V NOUZI, musíme ověřit, zda jsou uvedené informace v přihlašovacím formuláři pravdivé. 
Prosíme vás proto o zaslání dokumentů potřebných k ověření vaší situace na email posta@dobrasrdce.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.