OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Honzíkova náročná cesta

Honzík

Honzík je po hypoxii (následkem tonutí) stále ve stavu vigilního kómatu, trpí těžkou poúrazovou epilepsií a rodiče o něj 24 hodin denně pečují.  

Nadějí pro Honzíka je transplantace kmenových buněk. Kmenové buňky mají potenciál k přeměně na nervové nebo svalové buňky a mohou tak v organismu nahradit vlastní poškozené buňky a obnovit tak poškozenou neuronální síť. Jedna aplikace těchto buněk však vyjde na cca 10 tis. EUR a pro nejlepší účinek je vhodné aplikaci opakovat vícekrát. 

Honzík podstoupil  již čtyři aplikace kmenových buněk a neurorehabilitační terapie na klinice STEM CELLS CLINIC v Moskvě. 

Kmenové buňky moc pomáhají smile, Honzíkovi se zlepšila poúrazová epilepsie a povolila svalová spasticita (napětí).


Edit 2.2.2018

Rodiče s Honzíkem jezdí na rehabilitace.

Rehabilitace platí rodiče sami, pojišťovna nepřispívá. Cena rehabilitací je 30.000,-Kč za 14 dní po třech hodinách denně .

"Našim plánem, je Honzíka konečně rozpolykat (ztratil i polykací reflex) a zbavit ho tak konečně tracheostomie,kterou má zavedenou do krku.

Bojujeme i nadale jak se jen da ❤️. " Slovy maminky


Přispět můžete finančním příspěvkem na účet veřejné sbírky Nadačního fondu Dobrá srdce  

2700977831/2010 ,

variabilní symbol 5551,

pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2520100000002700977831

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI .

 

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.