OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Pomoc  pro Leničku

 

Slovy maminky:

Chtěla bych Vás požádat o pomoc s financováním hiporehabilitace ,pro mou dcerku Leničku Tomešovou nar: 16.11.2006. Lenička má kombinované postižení mentální a pohybové, od narození nechodila, cvičila jsem sní Vojtovu metodu, která zabrala až po 6 roce, kdy se dcera poprvé začala stavět na jednu nožičku a druhou měla v kleče. Po nějaké době začala Lenička chodit pouze za obě ručičky a dva roky zpět již chtěla chodit za jednu ručičku. Chůze byla špatná, protože se jí vyklápěly nožičky docela dovnitř. 

V roce 2013 jsem byla s dcerou ve Fn Motol Praha na dětské neurologii na vyšetření a týdenní kontrole, mezitím dcera začala zvracet, lékaři  přišli na to, že má těžký zánět jícnu kdy Lenička přestala jíst, jícen v jejím krku přestal posouvat potravu. Byly jí vidět žebra a museli jí zavést po všech vyšetřeních výživovou sondu PEG do žaludku, kterou má již čtvrtým rokem a má speciální výživu.

Lenička v loni Motolské nemocnici prodělala dvě operace nožiček které ji měly pomoci k lepší chůzi, ale bohužel do dnešního dne Lenička nechodí,neudrží se.

Věřím, že hipoterapie pomůže Leničce k chůzi, bohužel finančně na hipoterapii a rehabilitaci v Centru Hájem Plzni s ubytováním , kterou Lenička také potřebuje nedosáhneme. Snažím se sehnat na finanacování oslovováním jednotlivců , firem a nadací , proto jsem se i vás chtěla zeptat zda byste Leničce nepomohli s problémem financování hiporehabilitace, který si nemužu dovolit , zdravotní pojištovna a ani úřad práce na toto nepřispívá.

Jsem samoživitelkou, vztah s otcem našich společných dvou dcer skončil,  z důvodu dlouhodobě trvajících nevěr .

Samoživitelkou jsem od 1.4.2017. Otec dcer ani neplatí výživné, kašle na všechno. Starší dcera  má 15 let a studuje na prodavačku na 3 letý obor bez maturity, vše musím hradit z dávek jiné příjmy nemám a nemám ani žádné jiné  finanční prostředky abych dceři zajistila tyto finančně drahé pomůcky ke zlepšení zdravotního stavu.

Chtěla bych Vás tímto poprosit o pomoc s financováním hiporehabilitace pro Leničku ve výši částce 30.000,-Kč na 3 měsíce .

Děkuji Vám alespoň za přečtení mého příběhu.

S pozdravem Lenka Chaloupková 


Pomoci Leničce můžete zasláním finančního daru na účet veřejné sbírky

2700977831/2010 

variabilní symbol 1611 .

pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2520100000002700977831

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Veřejná sbírka Nadačního fondu Dobrá srdce

Darovací smlouva - finanční dar pro Leničku

Darovací smlouvu vytiskněte 2x, vyplňte údaje, částku, podepište a obojí provedení smlouvy zašlete na kontaktní adresu Nadačního fondu Dobrá srdce. 


Leničce můžete pomoci i materiálně: 

Plenky Pampers vel 6, vlhčené ubrousky, podložky, stříkačky

Hmotnou pomoc zasílejte na kontaktní adresu Nadačního fondu Dobrá srdce:

Andrea Hejná

Nadační fond Dobrá srdce

nám.Svobody835/31,

790 01, Jeseník

Zásilku prosím označte PRO LENIČKU 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.