OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Pomoc pro Lucinku

Lucinka má psychomotorickou retardaci, střední motorický vývoj na úrovni tříletého dítěte. Je výrazně opožděná ve vývoji řeči, chodí delší dobu na logopedii, psychicky je na úrovni dvou let, je plenkovaná. Dále má Lucinka centrální hypotonický syndrom a dyspraxii jemné i hrubé motoriky. S Lucinkou cvičíme každodenně Vojtovu metodu, rehabilitujeme a jednou ročně jezdíme do lázní Teplice, které jí velmi pomáhají ke zlepšení celkového zdravotního stavu. 
S Lucinkou, a jejím o dva roky starším bratrem, jsem sám, děti mi byly svěřeny do péče, jejich matka od nás odešla. Do práce nastoupit nemohu, protože péče o Lucinku je celodenní a náročná. Pobírám pouze sociální dávky a zbývá nám jen životní minimum. Na placené lázně, které kvůli častějšímu opakování doporučuje Lucince neuroložka, bohužel neušetřím.

Chtěl bych tímto dopisem oslovit dárce, zda by byly tak laskaví a přispěli dcerce Lucii finančním darem na lázně, které by jí pomohly zas o něco více zlepšit chůzi a posílit svaly, aby se mohla lépe hýbat.

Byl bych moc rád, pokud by byla Vaše pomoc možná. Vážíme si všech příspěvků. 
Děkuji všem. S pozdravem 
Jiří Škoda, otec


Pomoci Lucince můžete zasláním finančního daru na účet veřejné sbírky

2700977831/2010 

variabilní symbol 111216 .

pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2520100000002700977831

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Veřejná sbírka Nadačního fondu Dobrá srdce

Darovací smlouva - finanční dar pro Lucinku

Darovací smlouvu vytiskněte 2x, vyplňte údaje, částku, podepište a obojí provedení smlouvy zašlete na kontaktní adresu Nadačního fondu Dobrá srdce. 

Nadační fond Dobrá srdce

nám.Svobody835/31,

790 01, Jeseník


CÍLOVÁ ČÁSTKA SBÍRKY NA LÁZNĚ V TEPLICÍCH 75.00,-KČ
K 8.1.2019 vybráno 11.363,-Kč z celkem 75.000,-Kč
 Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME .

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.