OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Maminka a 5 dětí v nouzi 

Mamince Janě je 39 let. V prosinci 2015 odešla s dětmi od manžela po 15 letech manželství (důvod  je nám znám). Narodilo se jim 5 dětí děvčata (14 a 6 let) a chlapci (12, 8 a 4 roky). Podrobnější info mohou dárci získat při osobním setkání.

Příběh slovy maminky. 

V březnu čeká rodinu soud, který rozhodne o svěření dětí do péče a stanovení výživného. Otec na děti nepřispívá.

Děti otec ponižoval, když něco udělali špatně, hned jim řekl, že jsou hloupé, bránila jsem je zuby nehty. Nestaral se o rodinu. Máme mimosoudní dohodu o styku s dětmi, otec se s dětmi má stýkat, každý druhý víkend v měsíci od pátku 15:45 hod. do neděle 18:00 hod. Starší děti tam chodit nechcou, protože jim otec říkal, že se oběsí. Ani ti mladší už k němu nechtějí, protože když malá řekla v sobotu, že je jí smutno po mamince a chce domů, řekl jí otec, že je u něj doma.

Začínám po 15i letech od začátku od nuly. Manžel mi dovolil vzít akorát základní věci očkovací průkazy, léky, děti si vzali jen pár hraček, jinak jsem mu tam vše musela nechat. 

S pomocí sociálky se podařilo sehnat pronájem bytu 1+1 a pořídit ledničku s pračkou. 

Maminka je momentálně na Úřadě práce a hledá si zaměstnání.

Rodinu jsme navštívili. Potřebují pomoci s pořízením základních potřeb pro chod domácnosti, talíře , příbory, nádobí, utěrky, ručníky, povlečení, oděvy, obuv, hračky a pomůcky pro rozvoj dětí, drogistické zboží, přípravky a pomůcky na úklid, vybavení dětí do školy a školky, pastelky tempery , pracosvní sešity, omalovánky apod. Děti spí na starých kovových vojenských palandách a maminka na rozkládacím křesle.


Zapojte se s námi do pomoci pro rodinu. 

Přispět můžete finanční částkou na účet veřejné sbírky Nadačního fondu Dobrá srdce:

Veřejná sbírka Nadačního fondu Dobrá srdce

Číslo účtu: 2700977831/2010
Variabilní symbol: 4441

pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2520100000002700977831

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


Pomoci můžete také zasláním hmotné pomoci například potřebné hygienické pomůcky (zubní pasty,  mycí, prací a čistící přípravky, apod.) trvanlivé potraviny, mlsku pro děti na adresu Nadačního fondu Dobrá srdce:

Nadační fond Dobrá srdce

Slezská 535/2,

790 01, Jeseník

Zásilku prosím označte PRO MAMINKU A 5 DĚTÍ.

Aktuálně potřebné velikosti: Nestarší dcera výška155 a boty 38, nestarší syn výška 150 a boty 41, syn výška 125 a boty 32, dcera výška 120 a boty 32 a nejmladší syn výška 110 a boty 30 a paní výška 175 a boty 42

Finanční částka, která na účet Nadačního fondu Dobrá srdce pro rodinu přijde, bude použita na nákup aktuálně potřebných věcí (oblečení, hygienické potřeby, vybavení pro děti apod.). 

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI .

Přidat komentář

Přehled komentářů

 • Veci

  14.11.2016 2:21:16 | Kristýna

  Dobry den,
  co se aktualne mamince do domacnosti hodi? Abych neposilala nejake zbytecnosti, nebo to, co uz nekdo daroval...
  Dekuji

  Odpovědět

 • lze získat mailový či telefonní kontakt na matku přímo

  15.12.2016 18:08:40 | Marie Trojanová

  Dobrý den,
  nejsem milionář ale ráda bych o vánocích trošku prospěla konkrétním lidem.
  Už "pomáhám" s obživou důchodci s pejskem u nás na sídlišti a protože máme co jíst a budou ty vánoce tak proč ne maličkostí pomoci konkrétní mamince s tolika dětmi.

  Prosím ať mi napíše co hoří lze -li mailem osobně abych mohla něco vybrat.

  Nerada pomáhám přes někoho-profesní deformace-omlouvám se za ní předem!

  Odpovědět

 • Maminka v nouzi

  14.1.2017 22:40:08 | Marta

  Dobry den pokud je zde nejaka maminka v nouzi ze stredoceskeho kraje budu rada za kontakt :) mam tu hromadu veci ktere bych rada dale darovala osobne ;)

  Odpovědět

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.