OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Maminka Silvia a 3 děti v nouzi

Jsem svobodná maminka tří dětí. Kvůli komplikacím a osobním důvodům jsem se dostala do azylového domu s utajenou adresou, který spravuje organizace pomáhající obětem domácího násilí. Děti jsou nezletilé, školou povinné. Můj syn Michael má kombinované postižení, navštěvuje speciální školu, bydlí na internátě. Dcery chodí na základní školu, Irenka půjde do 8. třídy, Natálka do 6. třídy. Přesto, že mi pomáhají sociální pracovnice na azylovém domě, spolupracuji s neziskovými organizacemi a vyřídila jsem si finance příspěvky od státu, na které mám nárok, tak nemám dostatek prostředků na zakoupení školních pomůcek, batohů a pracovních sešitů pro děti. Z toho důvodu laskavě žádám o pomoc Dobrá srdce. Děkuji. 


Zapojte se s námi do pomoci pro rodinu. 

Přispět můžete finanční částkou na účet veřejné sbírky Nadačního fondu Dobrá srdce:

Veřejná sbírka Nadačního fondu Dobrá srdce

Číslo účtu: 2700977831/2010
Variabilní symbol: 115499

pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2520100000002700977831

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


Pomoci můžete také zasláním hmotné pomoci například potřebné hygienické pomůcky (zubní pasty,  mycí, prací a čistící přípravky, apod.) trvanlivé potraviny, školní pomůcky na kontaktní adresu Nadačního fondu Dobrá srdce:

Nadační fond Dobrá srdce

nám.Svobody 835/31,

790 01, Jeseník

Zásilku prosím označte PRO SILVII.

Maminka pro děti potřebuje aktuálně školní batohy pro druhý stupeň 1 pro syna a 2 pro dcery, temperové barvy, skicáky, kružítka apod.)


Finanční částka, která na účet Nadačního fondu Dobrá srdce pro rodinu přijde, bude použita na nákup potřebných věcí (oblečení, hygienické potřeby, vybavení pro děti do školy apod.). 

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI .

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.