OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Obědy dětem v nouzi

Současná epidemie onemocnění COVID-19 zasáhla do rodinných rozpočtů, mnozí rodiče nemohou dosáhnout standardního příjmu, mnohým není ani umožněno chodit do zaměstnání a generovat příjem jako obvykle. Jednou z nejohroženějších skupin jsou osamocené matky a otcové, kteří jsou na péči o své děti sami a procházejí těžkou životní situací.  

Náš projekt OBĚDY DĚTEM V NOUZI nabízí pomoc neúplným rodinám s nezletilými dětmi ve finanční nouzi, do které se dostaly právě v souvislosti s pandemií koronaviru. Pomoc je určena rodičům samoživitelům postiženým výrazným snížením příjmů, kterým hrozí, že nebudou mít dostatek finančních prostředků na zajištění jedné ze základních potřeb svých dětí - a to plnohodnotné stravy.


Jsem rodič samoživel 

Pokud se právě Vy a Vaše děti nacházíte v této situaci, kdy v důsledku koronavirové krize nemůžete svým dětem zajistit plnohodnotný oběd, rádi Vám, prostřednictvím našeho projektu, zajistíme ZDARMA obědy pro Vaše děti, které jsou s láskou připravovány spřátelenými restauračními zařízeními. Stačí se jen přihlásit do naší výzvy a obědy Vašim dětem milerádi zajistíme. Věříme, že když se takto všichni spojíme a pomůžeme si navzájem, budeme tak silnější a vše šťastně překonáme!  

Více


Chci podpořit Obědy dětem v nouzi

Náš projekt OBĚDY DĚTEM V NOUZI nabízí pomoc neúplným rodinám s nezletilými dětmi ve finanční nouzi, do které se dostaly právě v souvislosti s pandemií koronaviru.  Pomoc  je určena rodičům samoživitelům postiženým výrazným snížením příjmů, kterým hrozí, že nebudou mít dostatek finančních prostředků na zajištění základních potřeb svých dětí jako je plnohodnotná strava.

Více


Poděkování

Srdečné poděkování patří všem spolupracujícím restauracím, organizacím, dárcům, kteří se na projektu podílí.  Speciální díky míří iniciativě SpoluSilnější, za štědrý finanční podporu projektu Obědy dětem v nouzi.

Moc děkujeme ❤️

Více

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.