OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Tadeáškova naděje ve šťastný konec
 

V březnu 2015 byla diagnostikována akutní lymfoblastická leukémie 2,5 letému Tadeáškovi. Ihned byl hospitalizován na Oddělení dětské hematoonkologie ve FN v Ostravě, spolu s maminkou, která byla tou dobou v 22. týdnu těhotenství. Krutá rána osudu a bolesti zasáhla rodinu již jednou, před 6ti lety zemřel v 1,5 roce Tadeáškův bráška. Jeho dvojče, nyní již 8letá sestřička se musela z důvodu pobytu maminky v nemocnici odstěhovat z ubytovny, kde celá rodina bydlela, k babičce. 

Začátek nedobrovolného pobytu v nemocnici byl pro celou rodinu těžký. Tadeášek byl hodně negativistický a izolaci v nemocnici špatně snášel. Po prvním měsíci léčby se zdálo, že rodina vše ustojí, a vše zvládnou. Jednoho dne, prostřednictvím telefonu se maminka dozvěděla, že zemřel tatínek Tadeáška na onkologické onemocnění, se kterým bojoval necelý rok. V té době sice již nebydlel s rodinou, ale o Tadeáška se zajímal. 

I přes veškeré nástrahy osudu rodina drží při sobě. Pobyt v nemocnici a chemoterapii Tadeášek i jeho maminka velmi dobře snášeli, i přes vysoké stádium těhotenství. Přestěhovali se do rozestavěného domečku. Před třemi měsíci se Tadeáškovi narodila sestřička Zuzanka. Všichni se těší na Vánoce doma... pohromadě. 

Zapojte se s námi do pomoci pro Tadeáška a jeho rodinu.

Přispět můžete finančním příspěvkem na účet veřejné sbírky Nadačního fondu Dobrá srdce  

2700977831/2010 ,

variabilní symbol 6661,

pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2520100000002700977831

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Pomoci můžete také zasláním hmotné pomoci například potřebné hygienické pomůcky (ubrousky, plenky, lahvičky, kojící vložky,  mycí, prací a čistící přípravky, apod.) na adresu Nadačního fondu Dobrá srdce:

Nadační fond Dobrá srdce

Slezská 535/2,

790 01, Jeseník

Zásilku prosím označte PRO TADEÁŠKA

nebo přímo Tadeáškovi adresu sdělíme na vyžádání.

Aktuálně potřebné velikosti dětí: Tadeášek vel. 110-120, Natálka 8 let vel. 130-134, Zuzanka 75 a více. 

Finanční částka, která na účet Nadačního fondu Dobrá srdce pro Tadeáška přijde, bude použita na nákup potřebných věcí (oblečení, hygienické potřeby, vybavení pro děti apod.).

  

Děkujeme , že pomáháte s námi ;) .

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.