Pomoc pro Amálku

Amálčin příběh:

Smolné období sedmatřicetileté Amálky začalo rozvodem s manželem, který je dostal do velkých dluhů. Na jejich splácení i na péči o malou dcerku Anežku následně zbyla sama a musela mít hned dvě práce. Manžel totiž přestal posílat jak výživné, tak splátky.

 V červenci 2018 si paní Amálka objevila bulku na prsu. Správnou diagnózu ale chybou lékaře dostala až mnohem později, když už rakovina prsu byla v pokročilém stádiu. Vyšetření v pražské vinohradské nemocnici v lednu 2019 ukázalo, že je potřeba jednat ihned. Ve chvíli, kdy byla zahájena chemoterapie, měl nádor už více než 7 cm. V říjnu paní Amálka podstoupila operaci prsu, kterou následovalo pravidelné dojíždění z Nymburka na pražské Vinohrady na další fázi chemoterapie a ozařování. Ani po roce léčby stále není vyhráno, a tak paní Amálka pokračuje pravidelnou hormonální léčbou. Na jaře letošního roku by ji měla čekat další operace a nástup na biologickou léčbu nemoci.

 V tomto náročném období je jí největším zdrojem síly a naděje její pětiletá dcerka Anežka. Jak sama přiznává, ve chvíli, kdy se dozvěděla diagnózu, nemyslela na sebe, ale na jejich finanční situaci. Dvě práce musela vystřídat léčba na plný úvazek, jak tedy zaplatit nájem, školku i pravidelné splátky? Jako samoživitelka nyní financuje veškeré náklady pouze ze své nemocenské, zatímco exmanžel jí dluží více než 700 000 korun.

 Příběh Amálky a její dcerky Anežky, zasáhl partu 12 kolegů natolik, že se rozhodli založit výzvu, která se uskuteční koncem ledna a pomoci tak alespoň po finanční stránce. Rádi bychom pro paní Amálku vybrali částku, která jí poskytne více klidu a času na patřičnou léčbu bez strachu o každou korunu. Svým příspěvkem pomůžete v tomto náročném období nejen Amálce, ale i malé Anežce, která bude v září nastupovat do první třídy.Zapojte se s námi do pomoci pro Amálku . 

Přispět můžete finanční částkou na účet veřejné sbírky Nadačního fondu Dobrá srdce:

Veřejná sbírka Nadačního fondu Dobrá srdce

Číslo účtu: 2700977831/2010
Variabilní symbol: 
1601202

pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2520100000002700977831

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

QR Platba pro Amálku

Darovací smlouva - finanční dar  pro Amálku

Darovací smlouvu vytiskněte 2x, vyplňte údaje, částku, podepište a obojí provedení smlouvy zašlete na kontaktní adresu Nadačního fondu Dobrá srdce. 


Amálce můžete pomoci i materiálně:

Anežka půjde do první třídy, moc by děvčatům pomohla školní výbava pro prvňáčky......

Ptáte se nás , co by děvčatům udělalo radost❤️:

Amálka s Anežkou odpověděly krásným dopisem a zde jsou jejich přáníčka: 

     • Vstupenka na bazénu v Kolíně, Mladé Boleslavi
     • Pastelky do vany - dáreček rezervován
     • Dětský spacák - dáreček rezervován
     • Trampolína ( klidně může být použitá, tu bychom využily na naší chatičce u Sázavy, kde trávíme celé léto )
     • Lego pro Anežku ( miluje Lego friends ) - dáreček rezervován

Hmotnou pomoc zasílejte na kontaktní adresu Nadačního fondu Dobrá srdce:

Andrea Hejná

nám.Svobody835/31,

790 01, Jeseník

Zásilku prosím označte PRO AMÁLKU


Výtěžek sbírky bude použit na pomoc s úhradou nákladů potřeb Amálky a Anežky.
 Z CELÉHO SRDCE DĚKUJEME .

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.