OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Maminka a 4 děti v nouzi 

Mamince je 33 let. V květnu 2014 odešla od přítele po 13 letech soužití (důvod  je nám znám). Narodili se jim 4 děti děvčata (13 a 9 let) a chlapci (6 a 4 roky).

Po odchodu bylo vše v pořádku, maminka si našla byt, měli příspěvky od úřadů, předběžně domluvené zaměstnání ( v té době byla ještě na MD). Po cca dvou měsících začal bývalý přítel dělat potíže a naschvály, začal děti používat jako zbraň. Došlo to až tak daleko, že maminku v den předávání dětí uhodil, křivě ji obvinil z týrání dětí, rozesílal udání a anonymy na různé instituce a úřady. Maminka to psychicky špatně snáší, hodně zhubla, začaly jí padat vlasy apod.

Při stěhování tam maminka musela nechat zimní věci, protože by je v bytě neměla kde uložit, domluvili se , že si je vyzvedne , bude měnit zimní oblečení za letní.  Jak šel čas a bývalý přítel jim začall ubližovat, tak věci doposud nemají a není jisté zda je vůbec dostanou. Proběhlo několik bezúspěšných pokusů o předání. Buď nebyl doma (termín byl domluven) nebo mu přijela nečekaná návštěva apod.

Doposud nebylo soudem rozhodnuto o svěření dětí do péče z důvodu zbytečných průtahů ze strany otce. Byly nařízeny psychologické a psychiatrické znalecké posudky.

Aktuální situace.

Maminka má děti předběžným opatřením dočasně svěřené do péče. Otci bylo stejným předběžným opatřením nařízeno hradit dětem prozatímní výživné ve výši 2 000,-Kč. Bylo uhrazeno pouze v měsíci nabytí právní moci předběžného opatření, od té doby jednkrát 500,-Kč. Dětem nebyly přiznány přídavky, jelikož otec nedodal potřebné dokumenty. Rodině nezbývá po uhrazení nákladů na bydlení a nutných výdajů moc financí, některé platby je maminka nucena odkládat.


Zapojte se s námi do pomoci pro rodinu. 

Přispět můžete finanční částkou na účet veřejné sbírky Nadačního fondu Dobrá srdce:

Veřejná sbírka Nadačního fondu Dobrá srdce

Číslo účtu: 2700977831/2010
Variabilní symbol: 1111

pro platby ze zahraničí

IBAN: CZ2520100000002700977831

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX


Pomoci můžete také zasláním hmotné pomoci například potřebné hygienické pomůcky (zubní pasty,  mycí, prací a čistící přípravky, apod.) trvanlivé potraviny, mlsku pro děti na adresu Nadačního fondu Dobrá srdce:

Nadační fond Dobrá srdce

Slezská 535/2,

790 01, Jeseník

Zásilku prosím označte PRO MAMINKU A 4 DĚTI.

Aktuálně potřebné velikosti: Děvčata 162 a 122 boty 36 a 33, chlapci 116 a 104 boty 26 a 24, maminka velikost M a boty 40.

Finanční částka, která na účet Nadačního fondu Dobrá srdce pro rodinu přijde, bude použita na nákup potřebných věcí (oblečení, hygienické potřeby, vybavení pro děti apod.). 

DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE S NÁMI .

Přidat komentář

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.