OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Daruj výrobek do aukce.


Pojďme spolu udělat dobrý skutek, vykouzlit úsměv na dětské tváři. 


Tvoříš, šiješ, fimuješ, pleteš, háčkuješ, vyrábíš kosmetiku, korálkuješ, vyrábíš bytové doplňky- dekoraci, pleteš košíky, vyrábíš svíčky, maluješ na textil, kreslíš obrazy, tvoříš decoupage, patchworkuješ, cínuješ, věnuješ se keramice, drátkování, quillingu, scrapbookingu, enkaustice, drhání apod. ? Věnuj do dobročinné aukce něco ze svého tvoření. 
Máš eshop, poskytuješ služby (kadeřnické, pedikérské, kosmetické, fotografické, grafické apod. ? Věnuj do aukce poukaz na nákup ve svém obchůdku či na svou službu.

Pomůžeme nemocným dětem, rodičům s dětmi v těžké životní situaci.


Výtěžek bude použit na pořízení potřebných pomůcek pro nemocné děti, na náklady léčby, na koupi potřebných věcí na které rodinám chybí korunky. 


Pomáháme rodinám v těžké životní situaci se odrazit ode dna a začít znovu žít. 
I malá pomoc pro ně hodně znamená. Kde bude aukce probíhat?

Aukce bude probíhat ve facebookové skupince
Aukce dobrých srdcí

Bez názvu (1200 x 1200 px) (3).png

Pro ty , kteří nemají facebook a rádi by svou tvorbou přispěli:

Napište nám na email aukce@dobrasrdce.cz , přiložte fotografie s popisem prodejní či vyvolávací cenou a admini bazárku se již postarají o zveřejnění aukce či prodeje ve skupince. Pro potřeby bazárku byla zvolena služba gmail aby měli všichni admini do služby přístup. Budete-li chtít mít v popisu odkaz na své služby, eshop, stránky firmy nezapomeňte v emailu odkaz popřípadně i logo přiložit.

Přidat komentář

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.