Daruj výrobek do aukce.


Pojďme spolu udělat dobrý skutek, vykouzlit úsměv na dětské tváři. 


Tvoříš, šiješ, fimuješ, pleteš, háčkuješ, vyrábíš kosmetiku, korálkuješ, vyrábíš bytové doplňky- dekoraci, pleteš košíky, vyrábíš svíčky, maluješ na textil, kreslíš obrazy, tvoříš decoupage, patchworkuješ, cínuješ, věnuješ se keramice, drátkování, quillingu, scrapbookingu, enkaustice, drhání apod. ? Věnuj do dobročinné aukce něco ze svého tvoření. 
Máš eshop, poskytuješ služby (kadeřnické, pedikérské, kosmetické, fotografické, grafické apod. ? Věnuj do aukce poukaz na nákup ve svém obchůdku či na svou službu.

Pomůžeme nemocným dětem, rodičům s dětmi v těžké životní situaci.


Výtěžek bude použit na pořízení potřebných pomůcek pro nemocné děti, na náklady léčby, na koupi potřebných věcí na které rodinám chybí korunky. 


Pomáháme rodinám v těžké životní situaci se odrazit ode dna a začít znovu žít. 
I malá pomoc pro ně hodně znamená. Kde bude aukce probíhat?

Aukce bude probíhat ve facebookové skupince
Aukce dobrých srdcí

Bez názvu (1200 x 1200 px) (3).png

Pro ty , kteří nemají facebook a rádi by svou tvorbou přispěli:

Napište nám na email aukce@dobrasrdce.cz , přiložte fotografie s popisem prodejní či vyvolávací cenou a admini bazárku se již postarají o zveřejnění aukce či prodeje ve skupince. Pro potřeby bazárku byla zvolena služba gmail aby měli všichni admini do služby přístup. Budete-li chtít mít v popisu odkaz na své služby, eshop, stránky firmy nezapomeňte v emailu odkaz popřípadně i logo přiložit.

Přidat komentář

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.